مرد پارسی | مجله مردان ایرانی
۶ایتم لباس

۶ آیتم لباس که باید داشته باشید – ۰ تا ۱۰۰ تیپ مردانه – قسمت ۱۵

۶ آیتم لباس که باید داشته باشید

گذشته از اصول کژوال،وقتشه که با هم یک جمع بندی داشته باشیم. ولی قبل از اون، از شما قدردانی می کنم چون که قرار دادن تمام این مطالب در کنار هم تا بفهمید بر روی کدام قسمت ها تمرکز کنید تا خودتون یک کمد لباس شیک ، همه کاره و قابل اطمینان بسازید می تونن کمی سخت و حوصله بر باشند. رسوندن لباسهاتون به جایگاه مورد نظرشما که اصول رو پوشش داده باشد یک فرآیند طولانی و به طور بالقوه سالها زمان بر است. پیش از این که کسی حتی در مورد گزینه های باب روز و بخشهای پیشتاز مد فکر کنه!

اما چیزی که در ادامه به اون می پردازیم یک لیست از چند اصل هست که شما باید مطمئن بشید در کمد لباس خود قرار دادید. سپس شما می تونید  هر زمانی که نیاز داشتید به اینها دسترسی داشته باشید (و شما می دانید که اونها عالی هستند). اگر هنوز این اقلام رو خریداری نکردید من به شدت به شما اصرار می کنم که هرچه سریع تر اونها رو خریداری کنید! دوستان به یاد داشته باشید،مثل همیشه،فیت بودن لباس مهم ترین نکته هست و اینکه واقعا اونها رو در آینده می پوشید.

شش آیتم فوق العاده

1- پیراهن سفید –اسلیم فیت، لطیف و ترجیحا از جنس آکسفورد برای محدودیت های فصلی،شما با یک پیراهن سفید چه کاری نمی توانید بکنید!؟ با یک کت و شلوار اون رو می پوشید؟ بررسی کنید.دکمه بالا باز با آستینهای تا شده همراه با شلوار جین؟بررسی کنید. برای یک شبگردی همراه با شلوار کتان و کت تک/کراوات یا هردو؟ بررسی کنید. فقط به خاطر داشته باشید اون رو تمیز نگه دارید و وقتی که یقه اون تغییر رنگ داد با یک پیراهن جدید جایگزینش کنید… دوستان متوجه هستید که در مورد چی دارم صحبت میکنم! یک روز وقت بگدارید و یکی دیگه بخرید،باشه؟

2-شلوار جین سرمه ای تیره – بدون شک کلاسیک، همه کاره و شیک. نیازی نیست که به تمام روش هایی که میشه یک جین رو پوشید و دلایلی که چرا شما باید یک شلوار جین داشته باشید اشاره کنم (اگر لازم میدونید، به مقاله من راجع به شلوار جین مراجعه کنید).  با جین تیره پیش برید چونکه با اون راحت تر میتونید غیر رسمی لباس بپوشید تا اینکه با جین سفید لباس رسمی بپوشید، به من اعتماد کنید.

3-پلیور طوسی یقه هفت – یک روپوش کامل و خیلی راحت. می تونید روی یک تی شرت یقه گرد یا همان پیراهن سفیدتون یا پیراهن های رنگی، راه راه وچهارخانه بپوشیدش یا حتی اگر خودش رو تنها بپوشید اشتباه نکردین. برای خریدنش، جهت گرمایش و آرامش به هنگام پوشیدنش به عنوان روپوش در مقابل شرایط محیطی به دنبال جنس کشمیر یا ترکیبی از پشم و کشمیر بروید.

4-کفش مشکی بند دار – تمام و کمال نسبت در مقایسه با رنگ قهوه ای ظاهر قابل توجهی ندارد اما اگر شما می خواهید تیپتان را ساده،مطمئن و یک پارچه نگه دارید، گزینه ای بهتر از آن نخواهید یافت. سعی کنید تعادل بین پنجه پهن بودن و نوک تیز بودن را از بین نبرید، هدفتان میانه باشد تا شبیه بچه مثبت ها و یا تازه به دوران رسیده ها که این روزها دیده می شوند نشید.

5-کت تک سرمه ای –  این کت همیشه لازم است. با هر چیزی کاملا عالی ست میشه (فقط تا زمانی که سیاه نیست) و میتونه هر لباسی رو که باهاش ست می کنید روقشنگ تر بکنه و بهترین کار اینه که از مدل های دوران دبستان با دکمه های برنجی و طلایی رنگ دوری کنید.

6- کت و شلوار طوسی – کت و شلوارها در مقاله های بعدی به طور کامل بررسی می شوند اما در حال حاضر لیستی که مد نظرمون هست به یک کت و شلوار نیاز داره. هدفتون خرید یک رنگ طوسی متوسط باشه (چیزی بین رنگ سیمانی و زغالی یا همون خاکستری)،اینجوری برای هر زمانی از سال مناسبه و با هر چیزی میتونید بپوشیدش! با پیراهن سفید و کفش مشکی برای مصاحبه های کاری و جلسات هیات مدیره میتونید بپوشیدش. با یک پولو شرت مشکی و صندل برای عروسی های تابستانی و یا قرارهای رسمی شبانه. و یا شلوار رو حذف کنید و کتش رو با یک تی شرت ساده یقه هفت و شلوار جین برای شبگردی بپوشید. فقط به خاطر داشته باشید سایز مناسب رو خریداری کنید. یادآوری می کنم در مقاله های بعدی این مورد رو کاملا بررسی میکنیم پس تو ذهنتون باشه!

نتیجه

خوب پس شما ۶ تیکه لباسی دارید که هر مردی باید داشته باشه. ۶ گزینه دیگه هم هست که در مقاله بعدی بهشون می پردازیم و بسیار مرتبط با این لیست هستند و در نهایت ۱۲ آیتم میشن که هر مردی باید داشته باشه. اما مهم اینه که شما همه لباس ها رو خوب می شناسید…

امیدوارم همتون متوجه شده باشید که میشه تمام لیست بالا رو به تنهایی یا با هم و ست شده پوشید و هرچه قدر که میخواهید شلوغ ترش کرد. باز هم میگم که همه چیز  اولویت شخصی خودتون هست، خودتون چیزی که دوست دارید رو پیدا کنید (تا زمانی که مناسب هست) اینجوری نصف راه رو رفتید. و نصف دیگه راه چی؟خوب ،سایت مرد پارسی برای همین با شماست!

نظر دهید

بزرگترین مجله مردان ایرانی
بهترین های زندگی مردان را در ایمیل خود دریافت کنید
اطلاعات شما محرمانه است