مرد پارسی | مجله مردان ایرانی
شلوار کتان

شلوار کتان – ۰ تا ۱۰۰ تیپ مردانه – قسمت ۵

شلوار کتان

بعد از شلوار دوست داشتنی جین در این مقاله می‌خواهیم سراغ شلوار کتان برویم. هدف ما از ابتدا ساختن یک کمد لباس با کارایی بالا بوده است، که به شما اجازه دهد در تمام مناسبت‌ها فوق‌العاده ظاهر شوید. در ضمن بد نیست کمی از تیپ همیشگی شلوار جین و تی‌شرت فاصله بگیریم و متفاوت باشیم.در دسترس

شلوارهای کتان علاوه بر اینکه ابعاد جدیدی را به کمد لباس شما اضافه می‌کنند، بسیار راحت‌تر از شلوارهای جین هم هستند. وقتی به شلوار جین عادت می‌کنید، نمی‌خواهید چیز دیگری پاهایتان را لمس کند، ولی این در مورد شلوار کتان صادق نیست! آن‌ها بسیار راحت هستند چون از پارچه سبک‌تری (معمولاً کتان) دوخته می‌شوند، و به ویژه در فصل تابستان خیلی راحت‌تر از شلوار جین هستند.

در کنار تمام این مزایای فنی، آن‌ها فوق‌العاده خوش استیل و کارا هستند.

یکی از مدهای سال‌های گذشته شلوار کتان اسلیم با پاچه تا خورده در ترکیب با انواع مدل‌های کالج بود. این تیپ خیلی مورد توجه قرار گرفت و برخی افراد با حذف جوراب و یا استفاده از جوراب‌های جیغ چاشنی رنگ و خلاقیت را به آن اضافه کردند.

ویژگی ها

به طور کلی شلوارهای کتان خیلی راحت هستند، ولی در کنار این راحتی به دلیل نوع برش و خیاطی رسمی‌شان، فارغ از آنچه در بالا بپوشید، تیپ‌های کژوال  شما را نیز شیک و متامیز می‌کنند.

هر مردی باید یک شلوار کتان کلاسیک کرم یا بژ داشته باشد. این شلوار با هر ترکیبی قابل استفاده است؛ از تی‌شرت یقه هفت سفید گرفته تا پیراهن آبی و پلیور یقه هفت طوسی، حتی با یک تی‌شرت ساده طوسی و یک سویشرت هم تیپتان عالی می‌شود.

قدم بعدی امتحان کردن شلوار کتان سورمه‌ای یا طوسی است. این رنگ‌ها هم تقریباً با همه لباس‌ها قابل استفاده هستند و کارایی کمد شما را بیش از پیش بالا می‌برند، و وقتی ست درست را پیدا کردید بدون تفکر می‌توانید همیشه از آن استفاده کنید. شلوار کتان مشکی خیلی رسمی به نظر می‌رسد چون شبیه شلوار پارچه‌ای است، ولی این شلوار یک جایگزین عالی برای شلوار جین مشکی‌تان است و با پیراهن چهارخانه جیغ و تی­شرت­های طرح­دار عالی می‌شود.

ایده های الهام بخش

برای اینکه متوجه شوید شلوارهای کتان و پارچه‌ای چه توانایی دارند، تصاویر پایین را ببینید و شروع به آزمودن آن‌ها کنید تا بهترین ترکیب را برای خودتان پیدا کنید. در نهایت باید تاکید کنیم که هیچ چیز جای شلوار کرم ساده با یک پیراهن سفید آکسفورد و کالج قهوه‌ای را برای آخر هفته نمی‌گیرد.

از قوانین فیت بودن لباس پیروی کنید، و گزینه‌هایی را بخرید که با تمام آیتم‌های کمدتان قابل استفاده باشند و مطمئن باشید که این شلوارهای کتان در زمانی کم، رقیب جدی برای شلوار جین محبوبتان خواهند شد.

 

شلوارهای کتان رنگی

شلوارهای کتان رنگی

 

شلوارهای کتان کژوال

شلوار کتان کژوال

 

شلوارهای اسمارت کژوال

شلوار اسمارت کژوال

نظر دهید

بزرگترین مجله مردان ایرانی
بهترین های زندگی مردان را در ایمیل خود دریافت کنید
اطلاعات شما محرمانه است